|
|
Кайлер, с ДР. Всего. Будь.
|
|
|
116575, remember
Митця б радником до Президента, з необмеженими повноваженнями та іншими девайсами. І заслуховувати обох разом щомісячно у ефірі.
Ото було б добре.
Якоюсь трошки більше українською і правильною була б країна, і шлях би був пряміше. А не те шо січас :-)
|
|
|
Кайлер, з Днем народження!
|
|
|
блин, инфа ко мне прилетела только сегодня, а вчера москали кругом косяками рассекали :(
кто нить еще гипотетически из Минска или кацапстана будет в Киев ехать ближайшую неделю? очень надо, маякните, плз, в телефон
|
|
|
116565, т.е. в совпадение частот ты принципиально не веришь? :)
|
|
|
Кучук тренер? Результати Сталі після його приходу на це натякають.
Шкода, що Суркіс не розуміє, що команду має тренувати тренер, а не хороший хлопець.
|
|
|
116567,
Це в тебе щось особисте:) Я навіть знаю що:)
|
|
|
Литературка )
Трансатлантика, Колум Маккэн. Въехал только после половины прочитанного, но, как мне кажется, оно того стоит.
|
|
|
|
Цитата:
|
Урук-хай
Монзуль прикольная )
|
Монзуль не прикольна зовсім. І зайнялася не своєю справою. Хай іде пече млинці.
|
|
|
Монзуль не умеет судить даже нашу колхозную лигу. Медхенфусбаль и при чьом тут монедги
|
|
|
А вы знали, что Монзуль не умеет подбрасывать монетку. Ну или у нее так получилось) Сегодня монетка за все время полета ни разу не перевернулась в воздухе, как стартовала, так и приземлилась:)
Когда снимал не знал, только дома уже обнаружил. Потому и качество анимации не очень (лепил gif из того что было) :)
|
|
|
Вот вопрос: сколько стОит ДК? Хотелось бы бухгалтерию посмотреть ;)
|
|
|
116556, да похуй чашки. При нормальной системе результат сам появится.
|
|
|
Праздники такого рода, – разъяснил водитель Антилопы, – часто бывают у селян.))))))
|
|
|
116558, имхо супер, а желтая - еще лучше.
Только название спонсора-призводителя слишком большое. Им бы маленькими буковками, да незаметно, да скраю, как и полагается.
|
|
|
116554, давно уже.
да и не только в игогоше дело. Кто у нас еще более-менее серьезно клубом рулил? Ярославский, Коломойский... разве что Ахмет более-менее держится, но перспективы у него не ахти.
Хотя возможно если бы старший оставался у руля, за это время могли бы и 1-2 каких-нибудь еврочашки взять.
|
|
|
вообще пох, кто тренер при игогоше. хоть чёточник, хоть хуёточник.
любая комбинация людей превращается в стойло через полгода.
не принимаю всерьёз - и вам не советую
|
|
|
Ну да, МЮ вял и уныл. С Сэром Алексом было куда веселее и задорнее, эх. Что-то этот ваш хваленый спешл ван не впечатляет.
|
|
|
йєбать, і навіть тут є фанати Залупи Хуйбердиєва!
А кого, до речі, тренує зараз цей кацапствующий? І які успіхи?
|
|
|
Є у них такий собі Джонс. Завжди було цікаво, яким чином гравці такого рівня потрапляють до великих клубів. У нього злається на чолі написано "чемпіоншип".
|
|
|
MЮ справляє гнітюче враження. Тупий, повільний футбол. Якби сьогодні вони грали не з відверто слабим ростовом, а, умовним Ліоном, то могли б наковтати цілу торбу. Важко дивитись такий футбол.
|
|
|
Кажуть, що пєсду-арену почали розбирати на запчастини. Навіть крісла знімають.
Карма - страшна річ.
|
|
|
116545,
Та похуй. 90% відсотків часу стояти вдесятьох у штрафній - це не футбол.
Це в регбі - ок, коли всі обороняються за 5 метрів до заліковки. По-перше - це красиво... :)
|
|
|
Фунтік, а шо ти заспіваєш про бєрдийєва, якщо цей його дристов тушкой-чучелом проповзе манскам?)
|
|
|
А на матч МЮ - Ростов ваще литовских фашыстов назначили! Казлаускасы всякие. Оголтелая русофобия!
|
|
|
116542,
Ну, коментатори проводили такі паралелі. Казали, що кротів засуджували, ось тепер нас... Барселонам підсужують, а реали - носіїв стандартів справжнього футболу - засуджують...
|
|
|
Фунтік
А що, оте краснодарське лайно теж претендує на реалістість? Воно ж взагалі ніяке.
|
|
|
Сельта - колекціонер скальпів східно-європейских "реалів" :)
|
|
|
# 116520, Taras_Sh
Ну статьи бравурные, но где же сама анимация? Хоть кусочек. Будет трейлер - тогда посмотрим) Но вообще такие слова как "фурор" я бы все-таки не использовал. Как-то по-сельски это все смотрится. Какой нахер "фурор" в 2017 году, когда уровень мировой - в первую очередь, американской - анимации достиг просто-таки заоблачных высот?
|
|
|
116538,
Бля. Ну подивись на перший м"яч - як він тупо не йшов на сближення з нападником, а рачкував...
ПОдивись на швидкіть бігу під час другого, і в інших моментах, коли він потрапляв до кадру.
|
|
|
116537,
Фунтик, Ну, за нарізкою голів таке казати дещо неправильно
|
|
|
До речі, рівнем гри хачика в захисті можуть "насолодитися" за моментами в дублі.
Це повний пиздець, на жаль....
|
|
|
даже не знаю за кого завтра болеть...дожился...
|
|
|
Попытался купить райанэйр на осень по двадцаточке - нету у них на сайте таких цен))) По крайней мере в Стокгольм на ноябрь
|
|
|
116533,
Акела, ну в моей трактовка таки да, но я в этом вопросе толерантен и ничего не имею против краткости :)
|
|
|
116526,
Guron, а должно быть 6? )))
|
|
|
прошу прощения за повторы, браузер глюкнул, в лисице все отобразилось.
еще раз прости джэксон и потри лишнее
|
| Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора |
|
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:57:52.
|