вниз сторінки

# 113229, Guron   12.09.2016 16:04:52

113228,
Невропатолог, ну с мозгами это давно, а вот таперича еще и с баблом проблемы

# 113228, Невропатолог   12.09.2016 15:52:49

Цитата:
klirik
ну а по трансферной политике я бы не был столь категоричен.
Может быть у Игорька обмаль денег, и он сказал работать в таком режиме.
У Игорька обмаль мозгов.

# 113227, Чича   12.09.2016 11:46:45

Кравец и в Германии хорошо начинал, затем потух :)
Лучшая проверка футболистов - еврокубки

А так, конечно, кладбище :(

# 113226, remember   12.09.2016 08:33:20

Акела, Проигрываем потому, что весь второй тайм играли на своей половине поля. Интересно было бы посмотреть на те же цифры в. первом тайме

# 113225, Акела   12.09.2016 07:52:56

ТТД в игре с кротами Вида и Макаренко - лучшие? А в целом- проигрываем, конечно, почти по всем показателям)))

# 113224, remember   12.09.2016 06:47:08

Если Тео продолжит в том же духе, Андерлехт выкупив его за 5 лямов тут же толкнет за 25 - 30. Хотя в тренировках он выглядит хуже Гладкого. ((

# 113223, klirik   12.09.2016 06:33:07

ну а по трансферной политике я бы не был столь категоричен.
Может быть у Игорька обмаль денег, и он сказал работать в таком режиме.

# 113222, klirik   12.09.2016 06:30:09

там у Григорчука дела хорошо идут в Габале
вывел их в Лигу Европы, в Азербайджане потенциально первые (одну игру не сыграли)

Я против Реброва ничего не имею ( 2чемпионства, 2 кубка). Ну уж слишком долго он не может выстроить игру команды.
ну дай бог, может сначалом ЛЧ попрет но предпосылок для этого мало.

# 113221, LAZY   12.09.2016 05:50:20

Выдающееся кладбище талантов. Просто что-то невероятное. Фабрика дуболомов-киборгов.

# 113220, Guron   11.09.2016 23:43:22

113219,
remember, зато радосвязь в полном порядке

# 113219, remember   11.09.2016 23:15:22

Плохой день для Реброва. Еще и Бельханда ему привет передал.

# 113218, major   11.09.2016 23:05:09

113216, а браун идея у нас еще на контракте? хет-трик за олимпиакос сегодня

# 113217, VVV   11.09.2016 21:04:03

Спеціально увімкнув 2+2. Момент з Мораесом ВЗАГАЛІ не показали. Ще й технічно анонсували кротів у Харкові.
3,14дараси, що кроттб, що бєнятб.

# 113216, remember   11.09.2016 20:20:47

И Тео забил. 6 в 7.

# 113215, remember   11.09.2016 20:00:28

Крае забил. Они, как уходят из ДК, начинают забивать.

# 113214, remember   11.09.2016 19:59:16

Убитый Енот, с Днем Рождения. Всего. Будь.

# 113213, Taras_Sh   11.09.2016 19:12:20

Убитого Єнота з Днем народження!

# 113212, Акела   11.09.2016 18:19:04

Суонсі!!!! Красави)))

# 113211, Акела   11.09.2016 16:42:26

Вердеру не дали другий пенальті, теж суркісвсекупив? Абсолютно явно завалили обома руками, але другий пеналь арбітр очканув давати))) А після цього отвєточка Аугсбурга і 1:1....

# 113210, Акела   11.09.2016 16:15:00

Дивлюсь Вердер-Аусбург. Як вони чудово співають, підтримують команду!!!!!
ЗІ і блін, які моменти не реалізують!!! Гірше ніж гладкий ))))

# 113209, ЗемляК   11.09.2016 15:25:34

113207, передивись момент в динаміці. Можливо, тоді питань поменшає.
ЗІ. Я зовсім не хочу сказати, що Макар - геній топ рівня. Але на сьогодні він - краще, що у нас є на тій позиції. І він ще може прогресувати. ІМХО.

# 113208, Акела   11.09.2016 14:50:15

113207, имхо все же надежнее Антунеша который, такое впечатление, уже давно "забил" выкладываться, бегает себе трусцой

# 113207, Невропатолог   11.09.2016 13:49:45

113205, Какая подстраховка, если по твоему флангу проход идёт? И много он там настраховал? Через него такое регулярно проходит. Не надо его переоценивать- обычная посредственность, особенно в защите.

# 113206, Акела   11.09.2016 11:33:00

113193,
ЗемляК, Ну, непоганий на рівні дублю. В основі звісно невідомо - але як не ставити в склад то не дізнаєшся

# 113205, ЗемляК   10.09.2016 22:53:21

Бухтій, так я ж його там останнім і причепив, на безриб'я.
Невропатолог, а нічого, що Макаренко тоді був на підстраховці в центральній зоні? І хіба є такі крайні захисники, через яких ні одна подача не проходить?

# 113204, Vichny   10.09.2016 21:40:48

Ред хуй

# 113203, remember   10.09.2016 21:00:08

bubiko, Кстати, неплохая команда у Лейпцига.

# 113202, bubiko   10.09.2016 20:47:32

Ремембер, Наум, я осуждаю систему Ред Булл, но рад за Саксонию.

# 113201, major   10.09.2016 20:44:28

Джексон, включи, плс, Лигу Чемпионов и Европы в прогнозный)

# 113200, remember   10.09.2016 20:39:51

Шюрле

# 113199, remember   10.09.2016 20:39:33

bubiko, Шарль долбоеб.

# 113198, bubiko   10.09.2016 20:24:11

Деньги решаю всё, даже в Бундеслиге

# 113197, bubiko   10.09.2016 20:18:55

Лейпциг!!!!

# 113196, bubiko   10.09.2016 20:10:21

Тем временем, Лейпциг так нехило на Дортмунд давит.

Pepsi, еще немного и загордится Рангником)))

# 113195, Невропатолог   10.09.2016 20:09:41

А ничё что голевая от Бутко пришла с места Макаренко. Бутко даже успел подскользнуться, посмотреть и навесить.

# 113194, Бухтій   10.09.2016 20:00:27

113188, ЗемляК
Згоден, крім Антунеша.
В сенсі на безриб'ї і його можна, але, якщо у Макаренкові я сумніваюсь, то від Антунеша точно вже нічого не чекаю.
А з підпусканням молоді у нас швах. От у стародавні часи :) перспективний молодий грав перший тайм за бубль, а на другий день його на останні хвилин 15 випускали в основі. Але це шаманство у нас разом з чемпіонатом СССР зникло.

# 113193, ЗемляК   10.09.2016 16:17:44

Акела, тобто, у нас є непоганий лівий латераль, а ми на заміну стомленому Анатольовичу випускаємо опорника Федорчука? Збс кадрова політика. :о(

# 113192, Акела   10.09.2016 16:12:38

ЗемляК, Богдана Михайличенко імхо вже треба запускати. Дуже непоганий вже гравець))) Очигава, Циганков, Михайличенко, Беседін - грюкають в двері першої команди, мінімум на заміну

# 113191, ЗемляК   10.09.2016 16:09:31

Акела, дякую. Аби ж ще їх хоча б потроху до основи підпускали...

# 113190, Акела   10.09.2016 16:03:08

113189, Зліва - Міхайличенко, хоча він краще латераля грає, по всій лінії. Ще Осман ніби перспективний, але імхо не буде з нього нічого. Справа - Тимчик дуже перспективно виглядає.

# 113189, ЗемляК   10.09.2016 15:57:43

До речі, хто за молоддю слідкує - є там перспективні крайні захисники?

# 113188, ЗемляК   10.09.2016 15:56:38

Центр - Хач, Віда/Очігава
Зліва - Макренко, Віда/Антунеш
Справа - Сілва/Віда
Як каже моя доця, "Я художник, я так бачу" :о))
А от Морозюка взагалі не бачу.

# 113187, ЗемляК   10.09.2016 15:42:32

А щодо Макаренка... Звісно ж, що безумовних фігур не буває. Але на мій дилетантський погляд на сьогоднішній день на позиції лівого захисника він найсильніший. Причому, як по грі в обороні, так і в підтримці атакуючих дій. Навіть в теперішньому, не до кінця відновленому стані.

# 113186, Акела   10.09.2016 15:42:25

113185, очигава-сан, звучить по-японськи)))

113184, Макаренко вчора найкращий був, Віда хай краще в центрі - там йому краще

# 113185, ЗемляК   10.09.2016 15:38:17

113184, ов-ва! А я думав він грузин

# 113184, Бухтій   10.09.2016 15:20:46

113182, Пардон, заговорююсь. Віду - на правий. Ае, як Сливка у формі буде, можна й на лівий. Макаренко фігура не безумовна.

113183, Очигава

# 113183, ЗемляК   10.09.2016 15:13:23

Бухтій, а самурай це хто у нас?

# 113182, Volta   10.09.2016 15:06:27

113181, но как это решит проблему правого фланга? )) Или Макаренко может и там и там?

# 113181, Бухтій   10.09.2016 14:22:18

Висновок?
Треба другим ЦЗ ставити Самурая, а Віду повернути на лівий фланг.
Але у нас не шукатимуть простих рішеннь

# 113180, Volta   10.09.2016 13:59:43

Морозюк полузащитник, он не обладает необходимой надежностью для игры в защите. И поэтому привозить будет регулярно. Проблема в том, что хоть в полузащите он и неплох, но это уровень не Динамо, в кротолурге его уровня было достаточно, но у нас - нет.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора
Швидкий перехід



Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:16:52.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
29 Сектор. Гостевая и форум фанатов Динамо Киев. Все права, нах, зарезервированы