не к ночи будет сказано но к утру я забуду....
както дискутировался вопрос что лучше для украинского языка, кирилица или латиница.
и как мне кажется однозначно ответить трудно, нужно сначала определить для какой цели.
ксли цель просто потролить то тогда однозначно латиница.
вот яркий пример.
чомусь мені здається, що ця істерика - "димова завіса" перед втечею цигана та кількох легіонерів влітку. Типу "кияни такі погані, що такий шановний тренер був змушений поїхати з України".
а рудий шакал палкін ніяк не заспокоїться. таке враження, що кроти пішли вабанк. щоправда, не розумію з якою метою. вони вже допизділись до того, що хочеться, щоб кроти нахуй знялись з чемпіонату і уїбали додому.
110345, І Селбі! В місті Leichester подвійне свято, та й у нас - глорів worldwide)))))
ЗІ цікаво - як Лестер в наступному чемпі поведеться. Але такі казки два рази поспіль імхо не повторюються.
поки добрався до компа - весь срач зійшов нанівець:(
Декілька ремарок:
1) У нас немає професіоналів в розумінні ставлення до виконання обов"язків. Всі, як малі діти - виграли і в загул.
Висновок - треба пиздити ломом. Довіра на рівні дитячого садочку, не більше.
2) Старе-добре ультранасилля знову в моді:) Піде товаре, піде будулай, а рівень залишиться - гопнічек, баба, степаненко гордо підтримають прапор. І це добре бо вже нікого і нахуй послати на футболі...
Рецепту ребрышек в вишневом соке походу больше всего радуется собака: я объел мясо а там еще куча костей и жирок - что еще надо псу чтобы достойно встретить лето? )))
Будьте осторожны со своими кредитками при пользовании на сайте https://www.airbnb.de
(заказ и бронирование жилья)
Не успел я там заказать и проплатить жилье в Марселе (Франция), как уже на следующий день какое-то жулье из Парижа попыталось снять с моей кредитки пару тысяч евро, слава богу трансакция была отклонена.
Короче данные вашей кредитки уходят оттуда налево.
------------------------------
В моем случае это был вот такой мудак:
110335, VVV, імхо прогледів два пункти:
- після жестів Мілєвського та Гармаша в кротів така пожізнєнна психотравма, що динамівці ім пожиттєво повинні путьовку в санаторій на Мальдіви щороку купляти
- вони сіроти бездомні, а іх по ногам ібошать
- і взагалі в цей момент треба було їх не пиздити а за мартіні з вішенкой збігати.
ЗІ після відео з автобусу з товаре та "піснею" (не дивився, але суть знаю) взагалі жодного позитивного почуття до цих тварів в принципі не повинно бути
Почитав трохи кротів та їх експертів.
Головні тези:
кроти найкращі;
останні чемпіонства Динамо несправжні;
вихід Динамо в 1/8 ЛЧ несправжній;
1/2 ЛЄ крутіше ніж 1/8 ЛЧ і, взагалі, Ліга Європи турнір не слабкіший за ЛЧ;
Ярмоленко стрибав по футболці Стьопи і взагалі неадекватний;
Гармаш не прочитав жодної книги, а Стьопа хуйнув усього Шекспіра мовою оригіналу;
гравці Динамо бидло, а кроти шляхетні, начитані інтелігенти.
Циганський дєдушка бзпзд Містер і найсильніший тренер у світі.
---------------
Щось прогледів?
110330, Guron, ты это, таких слов не пиши много))))) "вареный сельдерей"!!! Некоторые за завтраком читают 29й)))
ЗЫ фу! И знать не хочется - есть разница - с солью или без соли!