вниз сторінки

# 108730, Акела   05.02.2016 20:16:52

108729, А чого лінків немає?)))
ЗІ Це були такі собі "праймеріз на 29му". Бачимо, що поки переважають ремпубліканці

# 108729, Фунтик   05.02.2016 19:13:19

108728,
+1
Залишилось пройти "Який ти фрукт" та "Скільки у тебе буде дітей"

# 108728, Vichny   05.02.2016 18:54:12

Бля, я з вас хуйэйу.
Тупі кацапські тести з кацапських же сайтів. Пец дец.

# 108727, Stone Free   05.02.2016 18:54:00

В Америке вы бы были республиканцем. Поселились бы в Техасе, купили бы ранчо, ружье и ковбойскую шляпу.

# 108726, Акела   05.02.2016 18:35:24

108724,
В Америке вы бы были республиканцем. Поселились бы в Техасе, купили бы ранчо, ружье и ковбойскую шляпу.

:) # 108725, Mixa   05.02.2016 17:32:31
:)

108724, remember
В Америке вы бы были демократом. Жили бы в Нью-Йорке или в Калифорнии. Ездили бы на велосипеде или «Тесле», ходили на модные выставки и доказывали бы постоянно соседу-консерватору, что вы тоже патриот.

# 108724, remember   05.02.2016 16:58:36

Пора выяснить, кто есть ху на 29 ом. )

Цитата:
https://tvrain.ru/tests/9/start/
Это мой результат.

Цитата:
https://tvrain.ru/tests/9/result/

# 108723, PEPSI   05.02.2016 16:28:54

Olegol, с Днем Рождения!

# 108722, remember   05.02.2016 08:43:07

Olegol, с Днем Рождения. Всего. Будь.

# 108721, Den   05.02.2016 07:32:00

А вчера,вроде,было ДР у Olegolа!
И как-то это прошло незамечено!
Олежка! Поздравляю ! Всяких благ тебе желаю! ;)

# 108720, Vichny   05.02.2016 07:19:00

jackson,

ОК, а можна топіки про Євро-2016 (їх 2) перетягнути в іншу частину форуму і налаштувати специфічний ACL?

# 108719, PEPSI   05.02.2016 04:29:43

ладна, Джексон, иди спать, 04:47 уже на часах. Если это так сложно, и сопряжено с "ой", то не нужно напрягаться.

Vichny,
спишемся-сконтактируемся другими методами, без сегрегации.

# 108718, jackson   05.02.2016 02:47:11

108712,PEPSI, да я как бы не шучу. если никто из мемберов не впишется то ой. Законопослушность тут монопенисуальна.

Vichny, нет сегрегации, есть закрытая часть. в ней топик. или в всю закрытую часть или "пойду изучу методичку от Бор_Га как там слитно или раздельно..."

# 108717, PEPSI   05.02.2016 01:38:46

108716, Guron
Сьомин што-ле? Или есть другие, неведомые миру клязьменские рыбаки? :)

# 108716, Guron   05.02.2016 00:43:22

108708,
PEPSI, а шо, клязминский рыбачок за тебя мазу тянуть отказался?
:)))

# 108715, van   04.02.2016 21:27:59

Панове!!!
Кто допоможе з квитком на Манчестер 24 лютого у 44 сектор?

# 108714, Bor_G   04.02.2016 18:27:34

Очень важная филологическая (и вообще на все случаи жизни) заметка, где-то даже шпаргалка.

Если кто раньше путался - теперь не будет:

Click the image to open in full size.

# 108713, Vichny   04.02.2016 17:44:04

PEPSI можна додати на форум де обговорюється виїзд на Євро, я так вважаю

# 108712, PEPSI   04.02.2016 16:29:48

108710, jackson
да ладно, вмикай вже. :-). Я законопослушный гражданин.

# 108711, Фунтик   04.02.2016 16:16:14

Кроти таки продали китайцям тейшейру?

# 108710, jackson   04.02.2016 15:45:38

кто все эти люди? они на другой гостевой в закрытый форум попасть помогают.

# 108709, PEPSI   04.02.2016 14:40:19

хорошо, что гостевая открытая, а то вообще без билета бы остался. :-)

# 108708, PEPSI   04.02.2016 14:37:13

108706, jackson
Зидан, Рикельме, Бурручага, Гарринча, Придонишвили и Пехлеваниди.
Достаточно ?

# 108707, major   04.02.2016 13:00:06

jackson,
А кто такой PEPSI? :))

# 108706, jackson   04.02.2016 10:52:21

PEPSI, а кто за тебя впишется?

# 108705, remember   04.02.2016 07:34:25

Третий опорник.

Цитата:
http://dynamo.kiev.ua/news/228475-fe...igrokom-dinamo

# 108704, remember   04.02.2016 06:54:16

Смотреть до 1 мин. 50 сек. Дальше по желанию.

Цитата:


# 108703, Фунтик   03.02.2016 23:13:01

Маленький з мнацаками забив 500-ий в кар"єрі і, скоріш за все, відправив горе-тренера Невілла на пенсію...

Ну і Дніпру прийшов полярний лис... Бєня відмовляється платити борги...

# 108702, PEPSI   03.02.2016 19:02:41

Джексон
...просьба увівк....уміввк....ввімкі....ув імкни мене в Підземеллях.

# 108701, PEPSI   03.02.2016 19:00:42

108700, Vichny
Доступу на гілку у мене нема. Дякую за квиток.

# 108700, Vichny   03.02.2016 18:53:36

PEPSI,
108699,

Лежить в Підземеллях у розділі "На Виїзд" - хз, чи є у тебе туди доступ, звернись до Джексона. Один квиток на Україна-Польща у Марселі (3я категорія, 55 євро) на тебе забронювал

# 108699, PEPSI   03.02.2016 18:35:06

108695, Vichny
мені один квиток на Україна-Польща (у Марселі). Резервую ще до створення гілки :-).

# 108698, PEPSI   03.02.2016 18:32:25

.....оце блятЬ "Вам не було надано жодного квитка" - звучить якось ....блять....навіть не знаю такого слова....:-/.
Співчуття собратьям по нєсчастью.

Сукі ! Все сукі ! # 108697, PEPSI   03.02.2016 18:29:33
Сукі ! Все сукі !

Ваша заявка була неуспішною

Шановний Футбольний Вболівальнику,
Дякуємо за Вашу заявку на придбання квитків на УЄФА ЄВРО 2016™.

На жаль, Ваша заявка на УЄФА ЄВРО 2016™ не була успішною. Згідно з Умовами і правилами продажу квитків для вболівальників національних ассоціацій-учасників УЄФА ЄВРО 2016 Вам не було надано жодного квитка, вказаного в Заявці на Квитковому порталі.

# 108696, PEPSI   03.02.2016 18:27:40

108695, Vichny
свисни як заведеш гілку :-). І де вона лежить.

# 108695, Vichny   03.02.2016 17:58:12

У мене дохера зайвих тікетів 3-ї категорії.
Зараз заведу у підземеллях окрему барижну гілку, щоб не спамити гілку де йде мова про маршрути і т.д.
Хто пролетів із лотереєю - налітай :)

# 108694, Vichny   03.02.2016 17:38:40

О, починають мейли від хуєфа приходити.
Зараз почитаю шо я там навигравав ))

# 108693, Sergbach   03.02.2016 17:31:37

Прийшов лист щастя :)

# 108692, ИзвЕнИте!Ъ   03.02.2016 17:28:31

те )

# 108691, ИзвЕнИте!Ъ   03.02.2016 17:28:08

смотри почту, пришло - Ваша заявка успішна!

# 108690, van   03.02.2016 17:04:25

А есть владельцы абонементов, что не пойдут?:)

# 108689, Vichny   03.02.2016 16:03:11

Цікаво, яка блядь так схему намалювала? 39 і 40 сектори в реалі знаходиться за лицевою лінією повністю, 37й, здається також, принаймні частково.

# 108688, @ФФПреображенского   03.02.2016 15:19:01

Цитата:
Для власників абонементів на домашні матчі ФК «Динамо» (Київ) сезону 2015/16 рр. знижка на квиток складе 10%! Бронь знімається за три дні до матчу.

# 108687, @ФФПреображенского   03.02.2016 15:16:24

108686, та повинна бути, вона ж в абоні на весь сезон прописана.

# 108686, Фунтик   03.02.2016 15:12:34

108685,
Бронь на абони є?

# 108685, Vichny   03.02.2016 14:57:41

Продажа із завтрашнього дня

# 108684, Vichny   03.02.2016 14:57:15

Click the image to open in full size.

# 108683, major   03.02.2016 14:28:14

Вчера обещали что билеты будут сегодня к обеду. Билетов пока нет, но барыги не дремлют:

Click the image to open in full size.

# 108682, KIO   03.02.2016 13:27:15

108681,

Та отож бо й воно ... Залишається чекати та сподіватись.

# 108681, Vichny   03.02.2016 13:11:05

108680,
KIO,

Дивно, ні мені, ні іншим, кого знаю, листи з хуєфа у лютому не приходили, хоча бабло знімали.
Вдвічі дивно, що ти не "виграв" квитки 1-2 категорії, бо на ці категорії із зрозумілих причин заявок було менше. Та й 1-ї категорії зазвичай дохуя квитків (від лицевої до лицевої).

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора
Швидкий перехід



Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:15:29.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
29 Сектор. Гостевая и форум фанатов Динамо Киев. Все права, нах, зарезервированы