вниз сторінки

# 117729, VVV   11.06.2017 19:32:25

Ярмоленко стільки не створить, скільки кроти наковтають.

# 117728, Guron   11.06.2017 19:18:36

ну конопля и отжег....

# 117727, Guron   11.06.2017 19:06:36

117725,
ЗемляК, ну хоть с безвизом таки нет :)

# 117726, VVV   11.06.2017 18:45:40

складається враження, що Андруша отримав від рудого пса аванс за оборутку з кавалєвською з врахуванням її проходу до Парламенту. Проект ганебно наїбнувся, але гроші Андруша не повернув. Типу ніхто в нього не вимагав, але всі розуміють, що питання не закрите. Тепер потроху відпацьовує по інших напрямках. Кроти в збірній це хуйня, дрібниця, але він же розуміє, що типу в забов'язаннях, от і намагається таким чином демонструвати свою вдячність.

# 117725, ЗемляК   11.06.2017 18:29:42

Цитата:
Guron
хоть одна хорошая новость перед матчем с финиками

Цитата:
Нападник збірної України Євген Селезньов травмувався напередодні відбіркового матчу чемпіонату світу проти Фінлян
Guron, тебе наїбали :о))

# 117724, remember   11.06.2017 17:59:08

Фунтик, Там ещё пять в запасе.

# 117723, Фунтик   11.06.2017 17:45:54

9 кротів, я хуєю.

Дивитися не буду.

Пішло воно все під три чорти

# 117722, remember   11.06.2017 17:35:39

Почему команда недотренера называется Сборная Украины? Везде где он появлятся, он делает деньги. От жеж............

# 117721, remember   11.06.2017 17:04:24

Акела, с Днем Рождения. Всего. Будь .

# 117720, Guron   11.06.2017 16:48:52

хоть одна хорошая новость перед матчем с финиками

Цитата:
Нападник збірної України Євген Селезньов травмувався напередодні відбіркового матчу чемпіонату світу проти Фінлян

# 117719, major   11.06.2017 11:18:18

klirik, тока с ЖЕКа и военкомата;))

ЗЫ. Стал сегодня самым цитируемым блогером;))
https://hromadske.ua/posts/bezviz-u-...am-vid-poizdok

# 117718, klirik   11.06.2017 09:46:40

Ну что там, никого еще на границах не заставляют справки с работы показывать?

# 117717, KIO   11.06.2017 07:52:36

Акело, з Днем Народження! Здоров'я, успіхів, нових перемог!

# 117716, Акела   11.06.2017 06:09:27

117714,
Vichny, все ж, здається, 2014го

# 117715, Vichny   10.06.2017 23:52:18

А 21-го з мене free beer for our crowd! ;)

# 117714, Vichny   10.06.2017 23:50:24

Акела,

Ну ніхуя собі - лайнап так собі?
А Дарк Транквіліті, а Пейн?

Буду дуже радий тебе там бачити! Пам`ятаю, що у 2013 разом пробивали цей фест вперше, тож думай у правильному напрямку!

Ну і з Днем Народження! Хай всьо буде заєбіщщщє!

# 117713, Bobb   10.06.2017 22:41:21

Акела, с Днем рождения! Здоровья тебе и удач!

# 117712, @ФФПреображенского   10.06.2017 21:27:39

РоланГарро цього року - відрив башні. Побачим ще головний фінал

# 117711, @ФФПреображенского   10.06.2017 21:26:27

Андрію щирі вітання! Будь здоровий і щастя в сім'ї!

# 117710, ИзвЕнИте!Ъ   10.06.2017 20:47:48

Отец Елены – Евгений Остапенко играл в одном из украинских футбольных клубов. О чем сама и сообщила журналистам после победы над Самантой Стосур в четвертом круге. Как называлась команда, девушка не знает.
Акела з Днем народження!

# 117709, VVV   10.06.2017 20:20:19

Акела.
Вітаю. Гараздів)

# 117708, Guron   10.06.2017 19:53:42

главного по колесам с бёздыем.

# 117707, aTroy   10.06.2017 18:20:05

Акела, с ДР! Будь здоров, успешен и счастлив.

# 117706, Taras_Sh   10.06.2017 18:17:53

Акела, з Днем народження!!
Успішної поїздки

# 117705, major   10.06.2017 17:48:44

Акела, а шо это тебя никто не поздравляет? Или Фейсбук врет?:)
З Днем Народження! Усіляких гараздів!! :)

# 117704, Акела   10.06.2017 07:43:18

117702,
Vichny, Лайн-ап цього року імхо таке собі))) Зі всього - я тільки Breaking Benjamin слухаю. Але ж на Західфесті вже 3 роки поспіль іздив, тож тре думати)))

# 117703, Volta   10.06.2017 02:53:06

вот и я минимально ощутил отсутствие вконтакте.
подскажите плиз сайт, в идеале украинский, где можно с оперативностью хотя бы в несколько часов смотреть обзоры важнейших игр дня. поодиночке то я понимаю где найти, но хочется как привык, чтобы все компактно сложено и подано на блюдечке.

# 117702, Vichny   09.06.2017 20:33:45

Так, мовчати! Не розмишляти! Краще поїхали ковбаситись на Західфест 18-20 серпня, буде круто!

# 117701, Акела   09.06.2017 18:15:26

117697,
@ФФПреображенского, Чого ж не знає - то ж не зирянови з акінфєєвими ))))

# 117700, @ФФПреображенского   09.06.2017 14:54:43

117699, ойой який розумний.. головне що тобі це не загрожує, бо вірю що мрії про Моху позитивно сприяють резістенції до будь яких диффузій )))

# 117699, Фунтик   09.06.2017 14:42:56

Вони ж співвіряни мокрої церкви гри в ЛЧ, ось і звички одного диффузують на іншого

# 117698, VVV   09.06.2017 14:26:15

Акела.
Моха - дуже добре.

# 117697, @ФФПреображенского   09.06.2017 14:10:26

117696, нє.. він не знає хто це такі)))

# 117696, Акела   09.06.2017 11:29:06

117694,
@ФФПреображенского, це під твоїм ніком Вічний пише? :)

# 117695, Фунтик   09.06.2017 10:36:45

Або зінчєнко-на-палочці

# 117694, @ФФПреображенского   09.06.2017 10:13:56

117693, хуйюнін, хуйоха і хуйостер (с)

# 117693, Акела   09.06.2017 07:45:17

цікаво
http://1927.kiev.ua/news/view/70826
хоч хтось з цього списку в нас буде? Імхо Лунін, Моха, Форстер - було б непогано.

# 117692, LAZY   08.06.2017 23:48:44

Колічєство яблойобов на гесті охуєвающее.

# 117691, Vetnam   08.06.2017 22:36:00

Guron,
Та найти ж надо

# 117690, Guron   08.06.2017 20:37:56

117689,
Vetnam, с какой целью интересуешся....украсть ей в подарок или найти украденный?
:)

# 117689, Vetnam   07.06.2017 09:31:54

Шановни айфоноведы, подскажите последовательность действий при краже айфона (одной очень хорошей девушке надо помочь)

# 117688, LAZY   06.06.2017 22:42:01

Ебать радость.

# 117687, major   06.06.2017 21:03:30

Только узнал счет. Ору))))

# 117686, remember   06.06.2017 20:10:47

Фунтик, Судя по тенденции, думаю у него там интерес. Иначе это не обьяснить.

# 117685, Фунтик   06.06.2017 19:59:18

Знову підарів кротячих понабирали, навіть на пенсії, от і маєте.

# 117684, remember   06.06.2017 19:33:28

Какой тренер, такая и команда.

# 117683, klirik   06.06.2017 13:23:47

Зрада отменяется. Вроде как корабль под флагом Белиза плывет

# 117682, Акела   06.06.2017 13:21:53

klirik, на тему катара https://petrimazepa.com/qatarisntcomfortable.html

# 117681, klirik   06.06.2017 12:56:38

Пишут что круизный лайнер "Ватутин» под украинским флагом хуячит в Ростов, а должен быть в Одессу. Варианты почему так случилось:
1) капитан ебанулся
2) кораблик обиделся на переименования улицы в Киеве
3) спиздили кацапы
4) наша дрг поплыла за Яныком

# 117680, major   06.06.2017 09:30:04

бля, 2 чемпионата мира подряд в террористических странах.. блаттер-гандон!

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора
Швидкий перехід



Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:20:18.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
29 Сектор. Гостевая и форум фанатов Динамо Киев. Все права, нах, зарезервированы