вниз сторінки

# 112779, Odin   25.08.2016 18:54:54

Бенфика
Наполи
ДК
Бешикташ

# 112778, Фунтик   25.08.2016 18:54:51

бешик

# 112777, Акела   25.08.2016 18:54:50

Стамбул

# 112776, VVV   25.08.2016 18:54:03

Норм

# 112775, Простой парень   25.08.2016 18:53:38

Селтик або Бешик

# 112774, Простой парень   25.08.2016 18:52:34

Ура!!! Монако не нам

# 112773, Простой парень   25.08.2016 18:51:02

Все ж таки G - це підпизцесь))

# 112772, Odin   25.08.2016 18:50:13

ну шо динамовское дерби?))

# 112771, Простой парень   25.08.2016 18:48:22

Ну, не знаю. Як би нам Реал та БорусіяД, то відразу все було б зрозуміло. А тут Бенфіка/Наполі - так можна почати мріяти про плей-офф))

# 112770, @ФФПреображенского   25.08.2016 18:47:55

чогось не хочецця Людогорець..

# 112769, Акела   25.08.2016 18:46:37

112768,
Фунтик, Не така вже й халява)) Наша краще)))

# 112768, Фунтик   25.08.2016 18:43:18

G - халява:)

# 112767, @ФФПреображенского   25.08.2016 18:43:02

нучо.. я вже думав шо придецця за пару днів зробити швидкий розпродаж Хача, Ярмоли і Антошки з Відою, а тут - порівняна шара.. пограємо))

# 112766, Простой парень   25.08.2016 18:42:29

Супер жеребкування. Бенфіка та Наполі. Мрія № 2 здійснилася)

# 112765, Odin   25.08.2016 18:41:45

Бенфика
Наполи
ДК

# 112764, VVV   25.08.2016 18:41:41

На папері ахуєнно. А як буде насправді -побачимо.

# 112763, Акела   25.08.2016 18:41:22

неплохо))))))))

# 112762, Фунтик   25.08.2016 18:41:17

бенфіка-наполі:)

Майже вгадав:)

# 112761, Простой парень   25.08.2016 18:40:47

Бля)) Реал та БорусіяД дісталися Спортінгу

# 112760, Фунтик   25.08.2016 18:40:22

конякам біда-біда з 3 корзини:)

# 112759, Акела   25.08.2016 18:39:47

и дерьмовая ушла)))

# 112758, Простой парень   25.08.2016 18:39:40

Група Н Юве / Севілья / Ліон

# 112757, Акела   25.08.2016 18:39:22

Бля, ушла классная группа(((

# 112756, Простой парень   25.08.2016 18:35:54

Коням Байєр Л

# 112755, Простой парень   25.08.2016 18:35:17

Група С Барса та МанСіті)))

# 112754, Простой парень   25.08.2016 18:34:31

Група Д Баварія та Атлетико)))

# 112753, Фунтик   25.08.2016 18:34:18

Гвардіола проти Барселони:)

В хуєфа мають почуття гумору

# 112752, Простой парень   25.08.2016 18:33:13

Група В Бенфіка та Наполі. Мрія №2))

# 112751, Простой парень   25.08.2016 18:32:24

Група А ПСЖ та Арсенал.

# 112750, Простой парень   25.08.2016 18:31:41

Так, Реал та Борусія Д я вгадав)). Це наша 100%))

# 112749, Простой парень   25.08.2016 18:30:48

Група Н Юве / Севілья. Теж нічо))

# 112748, remember   25.08.2016 18:30:27

Как можно доверять жеребьевка шулеру? Гребаное уефа.

# 112747, Простой парень   25.08.2016 18:29:36

Група G - Лестер / Порту. Мрія )))

# 112746, Акела   25.08.2016 18:28:53

Собака скавучить, гуляти хоче - а тут лайв жереб, не можу відволіктись))) Хотілося б пару виїздів скатати)))

# 112745, Простой парень   25.08.2016 18:24:54

Рашу не пояснили про УЄФАшні "штучки" з кульками, тому вони у нього шось не відкриваються))

# 112744, Odin   25.08.2016 18:23:14

112743, я б тоже))

# 112743, Акела   25.08.2016 18:16:51

112742, а я б катнув виїзд до Барселони))

# 112742, Фунтик   25.08.2016 18:15:14

Барселона - Наполі - Лудогорець

# 112741, remember   25.08.2016 18:05:38

Не важно, кто нам попадется из 1 и 2 корзин. Нам важено кто будет из 4. Копенгаген или Селтик.

# 112740, Акела   25.08.2016 18:01:52

Dear ladies and gentlemans! Please, take your seats and switch off mobile phones. Draw will start in 1 minute!

# 112739, Простой парень   25.08.2016 17:53:32

Реал / Борусія Д / Бешикташ

# 112738, Акела   25.08.2016 17:44:49

112737,
Stone Free, А будет Ювентус, Арсенал, Легия )))

# 112737, Stone Free   25.08.2016 17:31:32

Акела
Я тоже хочу, только кто нам стока даст. А будет бавария-атлетико и монако

# 112736, Акела   25.08.2016 17:04:40

Хочу: Лестер/Бенфіка, Байєр/Севілья, Лудогорець/Копенгаген.

# 112735, Stone Free   25.08.2016 16:43:34

А может поменяем ПСЖ на Бенфику?

# 112734, Odin   25.08.2016 15:48:12

ждем жеребьевку)
команды из одной и той же страны на этом этапе будут разводить.
российские и украинские команды тоже разведут (на русской версии сайта уефа эта информация отсутствует, к чему бы это)).
мой прогноз пожелание:
ПСЖ
Севилья
Монако (или Селтик)

# 112733, Фунтик   25.08.2016 14:17:37

112732,
Щось мені здається, що не в нас, вони знову стануть чудовими гравцями...

# 112732, remember   25.08.2016 13:47:36

Pri Rebrove kypili 2 igrokov za prili4nie dengi. Obe pokypki - gavno. 15 mln na veter.

# 112731, Фунтик   25.08.2016 13:29:30

112728,
Мля.
Ну в усіх командах Європи є гравці, які у віборі грають 10% (чи 20%), а є які 90%.
Це нормальна вимога в залежності від позиції.

# 112730, Фунтик   25.08.2016 13:25:47

Харатіна продали в Зорю.

Copyright ©2011, Гостевая 29 Сектора
Швидкий перехід



Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:18:09.


vBulletin 3.8.7 ; Copyright © 2000-2026 Jelsoft Enterprises Limited
Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
29 Сектор. Гостевая и форум фанатов Динамо Киев. Все права, нах, зарезервированы